Faq

Čo je cieľom webovej stránky TenisOnline.sk?

Webová stránka TenisOnline.sk prináša denne prehľad noviniek zo sveta mužského aj ženského tenisu. Je organizátorom súťaže TenisOnlineCup, ktorá prebieha na webovej stránke, sprostredkovateľom platených informácií v podobe odosielaných odporúčaných tipov a prevádzkovateľom databázy na zapisovanie si vlastných stávok. 

 

Je potrebné mať viac ako 18 rokov aby bolo možné využívať služby TenisOnline.sk?

Áno, táto stránka je určená výhradne osobám starším ako 18 rokov.

 

Akým spôsobom je možné zaplatiť za služby na webovej stránke TenisOnline.sk ?

Momentálne môžete za služby zaplatiť okamžitým bankovým prevodom prostredníctvom systému GoPay  alebo akoukoľvek kreditnou / debetnou kartou VISA, MasterCard, Maestro. V budúcnosti bude ponuka platobných možnosti rozširovaná. 

 

Ako sa môžem registrovať  ?

Vyplnením registračného formuláru alebo sa prihlásením sa cez Vaše Facebook konto.

 

Kde nájdem aktuálny cenník za ponúkané služby ?

Aktuálny cenník za jednotlivé služby je možné nájsť v jednotlivých pod-sekciách podľa toho o akú službu máte záujem.

 

Ako často a akým spôsobom sú odosielané tipy v platenej sekcií?

Vždy záleží od konkrétnej ponuky na jednotlivé týždne, ale v priemere to vychádza na 20-30 tipov mesačne. Odosielané sú na email a o odoslaní ste informovaný notifikáciou na Vašom facebookovom konte. Taktiež o odosielaní tipov informujeme vždy na FB stránke TenisOnline.sk niekoľko hodín vopred.

 

Aká je záruka, že platené tipy budú ziskové?

V kurzovom stávkovaní žiadne istoty neexistujú. Ani my preto nemôžeme garantovať istý zisk. Každopádne s našimi informáciami a skúsenosťami ste na najlepšej ceste k dlhodobému ziskovému stávkovaniu.

 

Čo v prípade, že som po skončení zakúpeného členstva v mínuse ?

Zisk Vám garantovať nemôžeme, ale férový prístup áno. Preto ak po skončení vášho zakúpeného členstva bude vaša štatistika z našich tipov v mínuse môžete požiadať o navrátenie členského v plnej výške. Pre požiadanie navrátenia členského platia tieto pravidla:

1. Profit sa ráta z oficiálnej štatistiky uvádzanej na webovej stránke TenisOnline.sk. Táto štatistika používa odporúčanú výšku vkladu v jednotkách a dostupný kurz v čase odosielania tipu. 

2. Pre nových zákazníkov platia podmienky že ak ich profit po skončení mesačného členstva skončí v mínuse, môžu uplatniť požiadavku na návrat v plnej výške zakúpeného členského.

3. Pre nových zákazníkov, ktorí si zaplatia zvýhodnené trojmesačné členstvo platia podmienky:

3a. Ak po skončení prvého mesiaca zákazník skončí v mínuse, môže uplatniť nárok na návrat členského za celé 3 mesiace.

3b. Ak po skončení druhého mesiaca bude zákazník v zisku nižšom ako 2 jednotky, môže si uplatniť nárok na návrat členského za druhý a tretí mesiac spolu vo výške 80eur.

3c. Ak po skončení tretieho mesiaca bude zákazník v zisku nižšom ako 4 jednotky, môže si uplatniť nárok na návrat členského za posledný mesiac vo výške 40 eur.

4. Pre stálych zákazníkov platia podmienky, že ak ich celkový profit klesne pod priemer 2 jednotky za mesiac môžu si uplatniť nárok na návrat členského za jeden mesiac. Napr. ak je niekto zákazníkom po dobu 5 mesiacov a jeho celkový profit klesne pod 10 jednotiek (5mesiacov x 2jednotky = 10 jednotiek), môže si uplatniť vyššie uvedený nárok. 

5. Nárok na návrat členského za používanie databázy neexistuje.

 

 

Kde nájdem štatistiky platených tipov ?

Oficiálne štatistiky od spustenia webovej stránky a spustenia platených tipov nájdete na stránke v sekcii štatistiky tipov. Ďalšie nezávisle štatistiky nájdete na verifikačných portáloch uvedených v tejto sekcii, avšak tam sa nachádzajú aj staršie tipy z obdobia kedy ešte nefungoval projekt TenisOnline.sk a údaje tak môžu byť nepresné. Údaje z týchto troch nezávislých verifikačných portálov by mali mať kontrolný charakter platených tipov.

 

Akým spôsobom je možná zmena hesla ?

Zmena hesla je možná po prihlásení v sekcii Môj účet a následne "ZMENA HESLA / CHANGE PASS" v sekcii prihlásenie.

 

Kde si stiahnuť oficiálny doklad o zaplatení služby ?

Doklad o zaplatení je možné stiahnuť po prihlásení sa a prepnutí do profilu užívateľa.

 

Ako je možné zapojiť sa do súťaže TenisOnlineCup ?

Do súťaže sa môže zapojiť každý klient, ktorý ma aktívný nejaký typ členstva na stránke TenisOnline.sk, alebo má zaplatený prístup do databázy. Členstvo v súťaží mu trvá po dobu platnosti členstva na stránke TenisOnline.sk.

 

Akým spôsobom sa vypláca výhra v súťaži TenisOnlineCup ?

Výhra je zasielaná výhercom na účet alebo spôsobom ktorým si zaplatili členstvo na TenisOnline.sk

 

Kde nájdem pravidlá súťaže TenisOnlineCup?

Podrobné pravidlá súťaže je možné nájsť na webovej stránke TenisOnline.sk v sekcií súťaž.

 

Akým spôsobom je možné využívať databázu na zapisovanie a vyhodnocovanie tipov ?

Všetky potrebné informácie s podrobným návodom nájdete na stránke TenisOnline.sk v sekcií databáza.